Czy można stosować te produkty przy diecie lekkostrawnej?

Czy w diecie lekkostrawnej, po polipektomii ziłądka można jeść pomidory i jajka na miękko,i co ziemniakami? Pozdrawiam serdecznie

Witam,
Teoretycznie można jeść pomidory obrane ze skórki i najlepiej pozbawione pestek, jajka na miękko jak najbardziej i ziemniaki ugotowane na parze lub w wodzie. Praktycznie z kolei wszystko zależy od indywidualnych tolerancji organizmu.
Pozdrawiam serdecznie.