Czy można usunąć guzek metodą chirurgii jednego dnia?

Witam. Proszę o interpretację badania USG piersi lewej. Czy zmiana może być złośliwa? Czy można usunąć guzek metoda chirurgii jednego dnia (Gniezno). W lewej piersi dwa ogniska hipoechogenne o policyklicznych obrysie. Dobrze ograniczone. Wielkości 12x16x17mm i 20x11x17mm. Zmiany mogą odpowiadać gruczolakowłókniak om ale wymagają biopsji.

Lek. Michał Lenard

Zmiana jest prawdopodobnie łagodna, ale w celu potwierdzenia rozpoznania konieczne będzie wykonanie biopsji. Wynik biopsji powinien ocenić specjalista. Pozdrawiam!