Czy nadal mam stosować Fostex?

Witam, mam pytanie odnośnie leku FOSTEX (11 6), który po raz pierwszy użyłam w sierpniu 2019, od tamtej pory nie używałam go systematycznie w związku z czym, w obecnej chwili zostało mi 140 dawek z 180 dawek. Termin ważności jest do 08/2020. Czy mogę go nadal stosować, mimo iż pierwsze użycie było w sierpniu zeszłego roku?

Po otwarciu opakowania Fostexu 100, jeżeli pojemnik był przechowywany w temp < 25 stopni można go używać przez 5 miesięcy. Czyli lek jest do wyrzucenia, proszę pójść do lekarza po nowe leki. Zużyła Pani tylko 20 dawek w okresie roku, proszę to powiedzieć lekarzowi.