Czy naprawdę kocham swojego partnera?

Ostatnio mam takie zmartwienie czy naprawdę kocham swojego chłopaka nie daje mi to spokoju i mam dość tych myśli może przeszło mi zauroczenie i temu tak jest?.Jesteśmy ze sobą od 5 mies to mój pierwszy chłopak jestem do niego bardzo przywiązana lubię z nim przebywać troszczyć się o niego jest dobry zabawny i opiekuńczy traktuje go jak swego przyjaciela i twierdze, że żaden chłopak mu nie dorówna. Spędzamy ze sobą dużo czasu jak byłam chora czy wyjechałam bardzo za nim tęskniłam.

Okres zakochania (fizjologicznego) trwa o ok 2 tygodni do 2 lat. Później może, ale nie musi, przerodzić się w dojrzałą miłość. W tym właśnie procesie pojawiają się wątpliwości, dostrzegane wyraźniej są różnice między partnerami, a także wady partnera (które wcześniej nie były dostrzegane). Być może właśnie w tym momencie relacji Pani jest? Nie musi Pani podejmować natychmiast znaczących decyzji. Warto dać sobie czas, świadomie obserwować swoje uczucia, potrzeby i oczekiwania, a także rozwijają się relację, stopień satysfakcji z niej.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza