Czy nerwica może dawać takie objawy bólowe?

Proszę o pomoc. Moja historia ciągnie się już 4 lata. Zaczęło się od bólu kręgosłupa nie mogłam normalnie funkcjonowac. Następnie bóle barku,szyi.Zrobiłam crp, ob morfologia przeswitlenie kręgosłupa badania tsh,aso.Wszystko ok na ten moment męczy mnie ból lewej strony żeber.Takie pytanie czy nerwica którą pewnie mam może dawać takie objawy .dzięki za odpowiedź Asia 31 lat

Szanowna Pani,

jeśli badania nie potwierdziły chorób somatycznych, objawy mogą mieć podłoże psychogenne.
Pozdrawiam serdecznie