Czy noszenie rajstop przez mężczyznę jest normlane?

Witam. Mój mąż od zawsze miał słabość do rajstop, a mianowicie uwielbiał je...na mnie i to nawet mi się podobało. Jednak ostatnio przyznał mi się, że bardzo chciałby sam je nosić. Argumentował, że jest mu w nich przyjemnie, cieplej i lubi dotyk opinającego materiału z jakiego są zrobione. Zauważyłam, że rzeczywiście je nosi chociaż ukrywa to przede mną, bojąc się chyba mojej reakcji. Nie mam nic przeciwko, chciałabym tylko wiedzieć, czy to normalne zachowanie? Wcześniej nie miał takich pomysłów. Nie chciałabym aby wyśmiewano go ztego powodu kiedy ktoś zauważy.

Witam,

możliwe, że potrzeby wynikają z problemu zaburzeń identyfikacji z płcią lub/i fascynacji na płaszczyźnie seksualnej, w tym celu zalecana jest konsultacja seksuologiczna, w celu diagnostycznym, jeśli jest taka potrzeba. Zachowanie Pani męża może być przejawem transwestytyzmu - transwestyta ogranicza się niekiedy do zakładania pewnych elementów stroju, które nie rzucają się w oczy. Doceniam Pani tolerancję i delikatność w stosunku do męża, ponieważ kompleks może być spowodowany negatywnymi psychicznymi przeżyciami z okresu dzieciństwa, np. mama pragnęła dziewczynki, a urodził się chłopiec i pewne schematy werbalnie mogą być narzucane, zgodnie z stereotypami kulturowymi. Pani tolerancja i akceptacja skłonności męża umożliwia zbudowanie harmonijnego związku, jeśli jest taka potrzeba można rozważyć pomoc psychoterapeuty/ seksuologa.
Pozdrawiam serdecznie