Czy od leków przeciwbólowych można przytyć?

Witam mam pytanie czy od lekow przeciwbolowych typu aspican itp mozna przytyc i zwlaszcza tylko na brzuchu ? Bo ostatnio strasznie mi uruzl brzuch warstwa tluszczyku mala ale jakis taki czuje jak by go wypychalo cos od srodka na zewnatrz. Zawsze sie zdrowo odzywaialem nie rozumiem skad to przytycie na wadze eo nawet nie widac ale brzuch ociezaly taki i zaczyna odstawca nie jets plaski. Cwicze, duzo jezdzilem rowerem w lecie i nic nie zgubilem ani toche prze 4 miesiace odzywianie dobre prowadze.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy brzuch nie jest wzdęty? Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.