Czy odchudzanie u osoby z większą masą ciała jest łatwiejsze?

Czy schodzenie z wagi powiedzmy z poziomu 120 do 100 jest łatwiejsze niż z 80 na 70?

Dzień dobry.
Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na zadane pytanie. Każdy organizm jest inny i trzeba rozpatrywać go indywidualnie. Proces odchudzania jest związany z wieloma czynnikami i może przebiegać w różnym tempie.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska