Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy po prostu jestem osobą, która nie toleruje upałów?

Witam, podczas upałów strasznie boli mnie głowa, mam złe samopoczucie i zdarza mi się zasłabnąć. Lecz, podczas zimowych okresów roku sytuacja się odwraca. Czuje się świetnie, przy ujemnych temperaturach ubieram się bardzo lekko i od wielu lat nawet nie miałem mocniejszego kataru. Może to być objaw jakieś choroby, czy po prostu jestem osobą, która nie toleruje upałów?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Drgawki gorączkowe - kiedy i jak je leczyć?

Kiedy pacjent ma wysoką temperaturę, mogą u niego pojawić się tzw. drgawki gorączkowe. Jak sobie z nimi radzić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej na ten temat.

Dzień Dobry Pani,

Myślę, że wskazana byłaby dla Pani kontrolna konsultacja u lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje Panią na odpowiednią diagnostykę (jeśli uzna za taką potrzebę) celem rozwiania Pani obaw.

Serdeczności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0

Witam, omdlenia spowodowane są stanem niedotlenienia, mogą się przydarzyć podczas upałów każdemu, z powodu wysokiej temperatury, odwodnienia, spadku ciśnienia, jednak również mogą się zdarzyć z przyczyn związanych z chorobami przewlekłymi np. układu krążenia lub cukrzycą. Aby uzyskać więcej informaci na ten temat, sprawdzić czy jest to skutek jakiejś choroby potrzebny jest kontakt z lekarzem.
Pozdrawiam serdecznie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy