Czy powinnam zrezygnować ze słońca?

Witam, jestem na wakacjach w Chorwacji. Opalam się, kąpie w wodzie, a od 6 miesiecy biorę lek przeciwlękowy SERVENON 15mg. Dzis lekko kreci mi się w głowie, jwstwm taka „ otumiona”. Czy powinnam zrezygnować ze słońca? Czy normalnie mogę funkcjonować.

Dzień dobry, dziękuję za skorzystanie z portalu ABC Zdrowie. Pani wniosek aby zrezygnować z nadmiernego opalania jest słuszny. Ekspozycja słoneczna bardzo pobudza, w Chorwacji jest silniejsza niż w Polsce, proszę więc używając filtrów opalać się w cieniu. Pozdrawiam