Czy pozostałe ósemki również mi urosną?

Dzień dobry, mam pytanie o zęby mądrości (ósemki), na górnym łuku po lewej stronie pojawił mi się niedawno ten ząb, ale on rośnie gdzieś osobno, nie w łuku. Czy pozostałe ósemki również mi urosną?, bo obawiam się, że one mi się już nie zmieszczą, bo nie mam na nie miejsca.

Dzień dobry,
Konieczne będzie RTG panoramiczne,żeby zobaczyć ,czy i jak są położone ósemki,oraz badanie wewnątrzustne,które musi zrobić dentysta. Tylko wtedy można ocenić,czy te zęby wyjdą prawidłowo i się zmieszczą w łuku zębowym....
Pozdrawiam.