Nieregularne miesiączki

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

zarówno stan zapalny, który Pani przechodzi, przyjmowane leki, jak i obecność bakterii w moczu mogą przyczynić się do spóźniania okresu. Na cykl miesiączkowy wpływa bowiem wiele czynników, które nie zawsze bierze się pod uwagę. Spóźniająca się miesiączka może być także skutkiem stresu, rygorystycznej diety, zmiany klimatu bądź wzmożonej aktywności fizycznej.

Ciąża jest mało prawdopodobna, zwłaszcza, że wspomina Pani o wykonaniu testu ciążowego, który dał negatywny wynik. Skoro pojawiły się u Pani przedmiesiączkowe objawy możliwe, że okres przyjdzie lada dzień.

Proszę cierpliwie poczekać kilka dni, a w razie wątpliwości powtórzyć test ciążowy bądź udać się do ginekologa.

Szczegółowe informacje na temat bakterii Escherichia coli znajdzie Pani w naszym artykule pod adresem: https://portal.abczdrowie.pl/escherichia-coli.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy