Czy raz w tygodniu mogę jeść fast foody i pić alkohol, jeśli jestem na diecie?

Czy dobrym pomysłem jest taka dieta: przez cały tydzień zdrowe jedznenie, w jeden dzień weekendu frytki, pizza, alkohol - na co ma sie ochote?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witaj,
Odchudzanie to proces długotrwały. Pamiętaj żeby schudnąć 1kg w 1 tgodniu to musisz zaoszczędzić 7000kcal. Jednorazowy wypad do restauracji fast food to 1000kcal, 2 piwa to 500kcal, a 100ml wódki to 280 kcal. Tak więc duża rozpusta 1 w tygodniu, może zniweczyć 6 dni odchudzania. Pozdrawiam, Aneta Kościołek