Czy sny z horroru są objawem jakiejś choroby czy bujnej wyobraźni?

Czy sny z horroru są objawem jakiejś choroby czy bujnej wyobraźni? Nie ma żadnych innych problemów psychicznych podczas dnia, tylko straszne sny od czasu do czasu.

Witam! Obecność koszmarów sennych z całą pewnością nie jest objawem choroby psychicznej. Nie ma powodów do niepokoju, tego rodzaju sny pojawiają się u większości zdrowych ludzi.