Czy stany depresyjne i nerwicowe miną po odstawieniu marihuany?

Rzucilem Marihuane I teraz chce sie zapytac czy przejdzie mi zamulenie czy bede mniej strachliwy czy moja motywacja wzrosnie czy bede lepeiej przyswajal nowe wiadomosci I czy bede mial lepsza koorydnacje ruchowa oraz jak ogolem wplynie to na moj mozg czy bede bardziej otwarty do ludzi I mial wiecej tematow do rozmow czy bede mniej zestresowany w trudnych sytuacjach czy bede bardziej stanowczy I wreszcie czy bede bardziej wytrzymaly emocjonalnie...? Czy stany depresyjne I nerwicowe przejda

Dzień dobry!

Niestety, bez osobistego kontaktu nie jest jest możliwe stwierdzić, jaka jest przyczyna i mechanizm stanów depresyjnych i lękowych w Pana sytuacji. Oraz czy i jaką rolę pełniła w ich pojawieniu się/ nasileniu/ utrwaleniu marihuana. Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego w swojej okolicy.

Pozdrawiam!

Witam,
nie są możliwe odpowiedzi na Pana pytania na podstawie jedynie informacji online. Stresowanie w trudnych sytuacjach, strachliwość, stany depresyjne mogę ale nie muszą mieć związek z zażywaniem marihuany. Nie wiadomo, więc jakich rezultatów może się Pan spodziewać. Proszę zgłosić się do poradni zdrowia psychicznego na konsultacje.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl