Czy taki zestaw śniadaniowy jest odpowiednio syty?

Witam Mam pytanko odnośnie śniadania. Czy chleb pełnoziarnisty z masłem i na to pomidor to odpowiednie śniadanie? Co dodać żeby było syte i pożywne? Pozdrawiam

Witam serdecznie,
chleb z masłem i pomidorem to z pewnością nie jest pożywne śniadanie. Proszę wybierać pieczywo żytnie, zamiast masłem smarować je pastą z awokado, dodać np. ser mozzarella i pieczoną pierś z indyka lub wędlinę drobiową dobrej jakości a do tego duzą porcję warzyw. Może Pani także zjadać jaja na twardo lub jajecznicę czy np. owsiankę a mleku z dodatkami typu orzechy, nasiona, owoce.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania prawidłowo dobraną dietą zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk