Czy twaróg ze szczypiorkiem plus dwie kromki chleba to dobra propozycja na śniadanie?

Dzień dobry!
Istotne jest, aby śniadanie było pełnowartościowe i dawało energię. Zaproponowane śniadanie jest dobrą propozycją, szczególnie jeśli wybieramy chleb razowy, półtłusty twaróg, a na kanapkach umieszczamy plastry np. pomidora czy ogórka. Polecam również: płatki owsiane z orzechami/ nasionami słonecznika/ suszonymi owocami (z dodatkiem kefiru naturalnego lub jogurtu naturalnego); kanapki z np. z jajkiem, chudym białym serem lub wędliną drobiową i warzywami; sałatki z warzyw i jogurtu naturalnego z dodatkiem otrębów np. żytnich. Dodatkowo do takich posiłków można zjeść owoc lub wypić sok jednodniowy.

Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Dzień dobry!
Istotne jest, aby śniadanie było pełnowartościowe i dawało energię. Zaproponowane śniadanie jest dobrą propozycją, szczególnie jeśli wybieramy chleb razowy, półtłusty twaróg, a na kanapkach umieszczamy plastry np. pomidora czy ogórka. Polecam również: płatki owsiane z orzechami/ nasionami słonecznika/ suszonymi owocami (z dodatkiem kefiru naturalnego lub jogurtu naturalnego); kanapki z np. z jajkiem, chudym białym serem lub wędliną drobiową i warzywami; sałatki z warzyw i jogurtu naturalnego z dodatkiem otrębów np. żytnich. Dodatkowo do takich posiłków można zjeść owoc lub wypić sok jednodniowy.
Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska