Czy takie leki mogą powodować tego typu objawy?

Czy istnieje możliwość, że wenlafaksyna i olanzapizna przyjmowane za długo (powyżej 9 miesięcy) dają podobne objawy co zespół odstawienny, np. bezsenność i koszmary? Przyjmuję oba te substancje od 7 stycznia, z początku pod kontrolą psychiatry, ale od pół roku nie było mnie u psychiatry. Powodem jest to, że nie stać mnie już na prywatnego psychiatrę, a wizytę u psychiatry na NFZ będę miała dopiero za 4 miesiące. Leki biorę cały czas, przepisywane są mi przez panie w recepcji przychodni

Dzień dobry,

U niektórych osób mogą powodować takie objawy. Proszę umówić się na wizytę u psychiatry. Warto z nim omówić występujące objawy i rozważyć sposób leczenia.

Pozdrawiam