Demencja u 80-letniej osoby

jesili osoba 80-letnia cierpi na demęcje i nie można jej zawieżć do lekaża to co robić jest owładnięta tym że idzie do kaplicy królestwa bożego bo przyjeła wiarę jechowy wyrzekła się rodziny

Witam. Albo wezwać lekarza (niektórzy lekarze psychiatrzy odbywaja wizyty domowe) albo- i to będzie moze mało etyczne co napiszę- podstępnie zabrać kobietę niby do "kaplicy królestwa bożego" jakim jest gabinet lekarski a lekarz to Jej brat czy siostra Jehowy.
Magdalena Brabec

Można skorzystać z wizyty domowej lekarza psychiatry lub geriatry, zarówno prywatnej jak i refundowanej przez NFZ. Warto zapytać w Poradni do której przypisana jest rzeczona osoba albo poszukać gabinetu prywatnego, który oferuje podobne usługi.