Czy talarki gryczane są zdrowe czy przetworzone i lepiej ich unikać?

Witam czy talarki gryczane są zdrowe czy przetworzone i lepiej ich unikać? Kupiłam w sklepie talarki które w składzie mają 97%kasza gryczana ,2%Lidka bryki i 1%sól

Dzień dobry,
Produkty takie jak wafle ryżowe, talarki gryczane czy wafle kukurydziane oczywiście mogą znaleźć się w diecie i nie ma co do tego żadnych przeciwwskazań. Nie są to jednak również produkt, który koniecznie powinien pojawić się w diecie. Jeśli ma to spełniać formę pieczywa to można je zastąpić np. chlebem żytnim (jeśli toleruje Pani gluten)
Pozdrawiam serdecznie, Maja Czerwińska-Rogowska Dietetyk Gryfice