Węglowodany w płatkach kukurydzianych

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie węglowodany zawierają płatki kukurydziane bezglutenowe? można nimi zastąpić chleb razowy z rana? Może jakieś inne źródło węgli prostych bez glutenu których nie trzeba gotować jak ryż ani nic innego robić tylko kupić gotowe jak chleb? Z góry dziękuje za odp

Dzień dobry,
płatki kukurydziane są bezglutenowe. Na śniadanie zamiast chleba, proponuję bezglutenowe kasze gryczaną lub jaglaną z warzywami, owocami (można ugotować wieczorem większą ilość na 2 dni). Polecam także komosę ryżową.

Pozdrawiam