Płatki ryżowe na zwiększenie masy

Witam gdy się robi mase to czy jedzenie płatków ryżowych z mlekiem (gotowanych) rano na śniadanie 6:30-7:00 i na kolacje 18-22 to dobry pomysł czy zły.Jeśli nie to czym zastąpić płatki ryżowe.Na dodatek mam 18 lat

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam, płatki ryżowe mogą być na śniadanie np. z dodatkiem śliwek suszonych lub fig, powtórzenie płatków tego samego dnia jest błędem - proszę zastąpić np. makaronem razowym lub kaszą.
Pozdrawiam