Czy to może być odwodnienie?

Miałam ostatnio bardzo intensywny okres. Mało snu i niezdrowe jedzenie, lubię też bardzo słodycze. Ostatnio mam problem z ciągłym pragnieniem, niczym nie potrafię go ugasić. A dodatkowo widzę latające muszki przed oczami oraz są dni, których bardzo słabo widzę. Czy to odwodnienie? Jak odpocznę to przejdzie?

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam,
styl życia, w tym m.in. mała ilość snu może wprowadzać organizm w stan stresu, podobnie wpływa na zmiany hormonalne w organizmie. Niezdrowe jedzenie nie uzupełnia w organizmie zapotrzebowania na niezbędne substancje odzywcze i przy długim czasie niedobór pewnych składników i witamin faktycznie może prowadzić do zaburzeń koncentracji oraz większego pragnienia. Proszę pić ok. 1,5-2l płynów dziennie oraz ew.wybrać się do lekarza celem wykonania podstawowych badań.

Pozdrawiam
Kamila Ziemann
www.efektcentrum.pl