Czy to może mieć podłoże psychiczne?

Od jakiegoś czasu źle się czuję w nocy. Mam dziwne mdłości, jakby ścisk w gardle i za każdym razem jak próbuje zasnąc dostaje zawrotów głowy i czuje jakbym miała zwymiotować więc automatycznie siadam na łóżku. W dzień czuje się dobrze i mogę normalnie się wyspać. Czy to może mieć podłoże psychiczne i czy powinnam udać się z tym do lekarza?

Jak najbardziej, opisywane przez Panią objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Jeśli dolegliwości utrzymują sie od dłuższego czasu warto wybrać sie na wizytę do psychiatry. Wazne aby zachowała Pani zasady higieny snu. Jeśli noc jest nieprzespana proszę nie odsypiać w dzień. Wówczas łatwiej będzie Pani usnąć wieczorem dnia następnego.