Czy to może oznaczać narcystyczne zaburzenie osobowości?

Dzień dobry, mam wrażenie ze mam wszystko gdzieś, Nie czuje potrzeby powrotu do swoich najlepszych przyjaciół, nie tęsknie już za dziewczyną za którą bardzo cierpiałem i nie wiem co się dzieje. Wcześniej widziałem w sobie wiele wad i patrzyłem dużo w lustro.Teraz dobrze mi z tym jak wyglądam i nie potrzebuje zmiany i niestety nie widzę u siebie żadnych wad, tego się bardzo boje bonnie chce czuć się idealny.Podejrzewałem u siebie narcystyczne zaburzenie osobowości ale długo z tym walczyłem. Tydzień temu zacząłem dużo o tym czytać i przestałem wierzyć ze mogę kogoś prawdziwie kochać i chciałem się zmienić. Coś się stało ze mną i boje się ze to się pogłębiło i teraz tęsknie za swoimi poprzednimi uczuciami. Jestem po drugiej wizycie u psychologa ale dopiero dziś zrozumiałem ten problem. Nie wiem co mam myśleć.Dodam że mam 24 lata.

Zobojętnienie uczuciowe nie jest typowe dla narcystycznego zaburzenia osobowości. Mogą wskazywać bardziej na stany depresyjne w przypadku obniżonego nastroju. Proszę omówić swoje wątpliwości, co do diagnozy z psychologiem, do którego Pan chodzi. Pozdrawiam