Czy to normalne, że dużo jem i nie przybywa mi kilogramów?

Mam dokładnie 2 pytania: 1. Czy to normalne, że dużo jem i nie przybywa mi kilogramów? Nie jadam śmieciowego jedzenia. Nie mam tasiemca, bo się ostatnio badałem. 2. Co robić lub co jeść i w jakich ilościach żeby poprawić moją przemianę, bo czasami nie mam twardego stolca i trochę mnie to irytuje. Mam 25lat, 180cm i ok. 70kg. Czekam na odpowiedź.

1. Zdarza się szczególnie u Panów, że mają tak szybką przemianę materii, że jedzą dużo i nie tyją. 2. Jak napisałam wcześniej ma Pan świetną przemianę materii skoro może Pan jeść bez konsekwencji wagowych. Jednak najwyraźniej spożywa Pan za mało błonnika pokarmowego. Warto zatem jeść owoce i warzywa na surowo, ze skórką. Ponadto proponuję wprowadzić do diety produkty pełnoziarniste takie jak chleb razowy, makaron razowy, ryż brązowy oraz wszelkiego rodzaju kasze.