Czy to są jakieś problemy z błędnikiem?

Od kilku dnia mam mdłości, wczoraj w nocy wymiotowałam po czym straciłam równowagę i ciemność przed oczami. Upadając uderzyłam lekko głowa i po kilku chwilach pojawiły się u mnie objawy tj. uderzenie gorąca w połowie twarzy,zdretwienie i mrowienie tej części twarzy,problem ze słuchem,dreszcze oraz wzmożona akcja serca. Dziś czuje się lepiej lecz nadal mam problemy z równowaga, kiedy pochylam głowę ciemność i nie mogę patrzeć w jeden punkt ,gdyż od razu wszystko wiruje. Odczuwam ciagle pieczenie tej strony która wczoraj zdrętwiała i ucha. Czy to problemy z błędnikiem ?

Witam! Przedstawione przez Panią objawy noszą cechy zaburzeń nerwicowych (konwersyjnych). Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego. Dysponują oni odpowiednią kadrą: psychiatrzy, psycholodzy, psychoterapeuci i inni i po wykonaniu kilku testów wyprowadzą Panią z niepokoju o własne zdrowie. Powodzenia W. Łuczkowski.