Czy to, że nienawidzę mężczyzn jest objawem choroby psychicznej?

Wydaje mi się, że jest to już choroba psychiczna - nienawidzę mężczyzn. Chociaż sama jestem ze swoim partnerem, czasem wydaje mi się, że nienawidzę również jego, mimo że go kocham. Mam uprzedzenia w stosunku do nich. Od dziecka wpajane było mi, że facet to najgorsza istota. Potrafi tylko ranić i myśli jedynie o seksie. Chyba myślę tak samo…

ponad rok temu

Witam,
Nad swoimi myślami można pracować i je zmieniać - zwłaszcza, kiedy czujesz, że masz taką potrzebę. Jeżeli spotykasz się z mężczyzną, to może nie jest tak, że wszystkich nienawidzisz?
Zastanów się w jakich okolicznościach pojawiają się u Ciebie takie myśli?
Większość ludzi pod wpływem silnych emocji wydaje bardzo radykalne sądy, po czym kiedy emocje opadają opinie również ulegają złagodzeniu.
Pozdrawiam,
Magdalena Boniuk