Czy uczucie jakby było się pijanym występuje w schizofrenii?

Pozdrawiam

Objawy w schizofrenii są bardzo różnorodne. Jeżeli ma Pani na myśli poczucie tracenia kontaktu z rzeczywistością to może występować w schizofrenii. Są też różne inne jednostki chorobowe w których takie poczucie może być obecne.
Zawsze warto się skonsultować z lekarzem psychiatrą i zadać nurtujące Panią pytania.
Pozdrawiam Panią,
Jadwiga Wojnicka