Czy usunąć te ząbki mleczne u córki?

Witam, moja córka która ma 4latka ma straszna próchnice wszystkich zębów mlecznych górnych, nad jedynka robi jej się stan zapalny z ropą. Leczyć się już tych ząbków nie da. Czy usunąć je wszystkie? Czy nie będzie miała później problemu z wyrzynaniem się zębów stałych?

Zęby mleczne przy których już jest ropa należy usunąć. Pozostałe trzeba leczyć. Jeżeli usuwa się zęby mleczne może być problem w przyszłości z krzywo rosnącymi zębami stałymi. Konieczna ocena w gabinecie.