Czy usuwanie moli może być szkodliwe dla człowieka?

W magazynie, którym pracuje wykonano gazowanie przeciw molom. Podobno po 30 minutach było zezwolenie ze do pomieszczenia można wchodzić. Pracowałem tam przez godzinę po 7 godzinach od wykonania gazowania. Czuć było specyficzny zapach, wiec stwierdziłem ze nie bede tam dłużej pracował i wystawiłem cały towar spożywczy (który był w magazynie podczas gazowania!!!) na dwór! Czy coś mi grozi? Czy powinienem wykonać jakieś badania, albo zwrócić uwagę? Niestety nie znam dokładnej specyfiki tego gazowan

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli specyfika produktu mówi ze można funkcjonować po pół godzinie to niesadze aby coś mogło grozić