Czy walczyć o nasz związek?

Mam 22 lata, od ponad roku spotykam się z mężczyzną o 15 lat starszym, który niestety ma partnerkę i dziecko. Zaczęło nam zależeć na sobie i chcemy być razem. On jest gotowy odejść od swojej partnerki, gdyż od dłuższego czasu im się nie układa i do tej pory jest z nią tylko ze względu na dziecko. Spotkało się to z brakiem akceptacji ze strony rodziców i nie wiem już co robić. Jestem rozdarta pomiędzy byciem z osobą, którą kocham, a moi rodzicami, którzy nie dopuszczają myśli że mogłabym być z kimś z takim bagażem życiowym. Już nie wiem co robić :(

Szanowna Pani,

odnieśmy się do faktów, nawiązała Pani bliską relację z mężczyzną, który jest w innym związku, ma dziecko z inną kobietą. Pani nie przeszkadza bycie w trójkącie, tak naprawdę ten mężczyzna okłamuje matkę swojego dziecka. Rodzice wyrazili swoje zdanie, nie zgadzają się na ten związek. Duża różnica wieku, nie wiem, co Panią fascynuje w tym człowieku? W tej sytuacji, zachęcam Panią do skorzystania z pomocy psychologicznej, to Pani podejmuje decyzję, co dalej? Co z tą relacją? To jest Pani życie i Pani decyzje oraz konsekwencje, które trzeba ponieść - w wyniku rożnych pożądanych i niepożądanych decyzji, proszę skorzystać z pomocy psychologa.
Z wyrazami szacunku,
Bożena Waluś