Jak powinna przebiegać nasza rozmowa?

Jestem dwa lata w związku z żonatym mężczyzna.Chce postawić mu ultimatum ja albo zona.Prosze o pomoc jak powinna wyglądać rozmowa i postawienie warunku.Czy powinnam też zerwać kontakt dopuki się nie określi.Prosze o pomoc,jestem zrozpaczona.

Szanowna Pani,

może się okazać, że taka forma relacji "trójkąt" jest dla tego Pana wygodna i tak naprawdę nie ma potrzeby zmiany żony, sam fakt, że w takim układzie przez taki okres funkcjonuje i nie przeszkadza ten proces - może być odskocznią. Jednak to Pani zdecydowała się na taką relację, z żonatym mężczyzną, tyle czasu - 2 lata. Proszę spróbować porozmawiać. Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś