Czy wybaczyć chłopakowi zdradę?

bo nie chce bym byla sama w swieta . ja juz sie staralam wszysto zrobic by bylo dobrze ale juz niewiem co robic . jestem zrezygnowana . jeszcze nie dawno odezwala sie jego byla z ktora sie tylko kochal po kryjomu. i mowi mi ze jak zaczynalam sie z nim spotykac to z nia tez sie spotykal przez caly miesiac . nie wiem juz co myslec komu wierzyc bo moj partner zaprzecza ze w tym samym czasie sie z nami spotykal . wierze mu albo nie chce wierzyc ze moglby byc taki. niewiem juz co robic a kocham go.

A jeśli faktycznie jest tak, że w jego życiu ktoś się pojawił, to jego dystansowanie się należałoby rozumieć, jako angażowanie się w coś innego.
Ważna będzie rozmowa dotycząca celów, przyszłości związku, wartości itp, która choć może być dla Pani trudna, pozwoli się Pani odnaleźć w sytuacji.

Dzień Dobry Pani,

Na to pytanie powinna Pani sama sobie odpowiedzieć, zadać sobie pytanie, czy życie z takim Partnerem to jest to, co byłoby Pani pragnieniem i czy czuje się Pani ważna i kochana.

zasługuje Pani na wszystko to, co najlepsze..., czego pani serdecznie życzę.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl