Co robić, jeśli chłopak nie okazuje miłości?

On mnie nie kocha.Jestesmy razem rok a ja nie czuje sie kochana.Nie ma milych slow kwiatow. On nie chce ze mna zamieszkac an rozmawiac o przyszlosci. Spotykamy sie a ja czuje sie coraz gorzej. To ja inicjuje seks przytulanie. Ja mam 29 lat. Czy zasluguje na to? Mowilam mu o tym. O tym ze rownie dobrze moglby calowac ciotke babcie brata. Ale mimo to on chce sie spotykac rozmawiac. Co robic? Ja nie szukam kolegi a on twierdzi ze teskni za mna...

Witam
W budowaniu trwałego związku ogromne znaczenie ma dbałość o potrzeby bliskiej osoby.
Czasem jedno z partnerów może mieć trudność w okazywaniu uczuć, zwykle jednak stara się to zrekompensować w inny sposób.
Okres " chodzenia ze sobą" jest czasem na podejmowanie prób dopasowania się do siebie. Jeśli mimo prób okazuje się, że jedno z partnerów nie odczuwa satysfakcji ze związku, nie czuje się szczęśliwe- to warto się wtedy zastanowić czy trwanie w takim związku ma sens.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak

Pani wie czego szuka, chłopak być może jeszcze nie wie. Być może też nie ma motywacji do zmiany, jest mu dobrze w tej sytuacji i relacji takiej, jaka ona jest. To Pani potrzebuje czegoś innego, Warto się zastanowić, czy jest realne, żeby Pani potrzeby i oczekiwania zostały spełnione w tej relacji? Jeśli nie, to czy jest sens dłużej czekać i inwestować zasoby, ryzykując ciągłe poczucie frustracji i odtrącenia? I choć to boli warto pamiętać, że tak jak w medycynie-rany cięte goja się dużo szybciej i mniejsza po nich blizna zostaje niż w przypadku ran szarpanych.