Wmawianie przez chłopaka choroby psychicznej

Chlopak wciaz powtarza ze jestem chora psychicznie, niedorozwinieta. Mowi, ze mnie nie kocha, nigdy nie kochal. Jestem za granica gdzie nie mam nikogo. Nie ma ochoty ze mna nigdzie chodzic nawet na spacer, przebywa tylko w swoim pokoju a jak mnie widzi wzrasta w nim agresja I dreczy mnie psychicznie. Nie chce juz z nikim sie spotykac, bo ma racje jestem niedorozwinieta, zapominam, patrze w przeszlosc nic mi nie wychodzilo. Jestem otepiala, on tylko uswiadamia ze bede miec ciezko. co robic?

Mgr Agata Kulpa-Kulpińska

Po co jest Pani z kimś kto Panią poniża, nie szanuje, nie kocha?
Jeśli stale Pani przebywa z osobą, która nie okazuje szacunku, jest agresywna, to ma to wpływ na Pani samopoczucie i samoocenę.Proszę poszukać wsparcia w miejscu zamieszkania, kogoś życzliwego.
Otępienie, zapominanie, negatywne ocenianie swojej przeszłości mogą być objawem np depresji. Proszę koniecznie poszukać pomocy specjalistycznej.

Jak sama Pani zauważyła chłopak dręczy panią psychicznie, jest agresywny, a to nie wpływa dobrze na Pani samopoczucie. Nie napisała Pani w jakim kraju przebywa. Może warto poszukać pomocy np. w Ośrodku Interwencji Kryzysowej.Pozdrawiam!