Czy zainteresowanie męża wrestlingiem jest normalne?

Mój facet od dziecka ogląda wresling jesteśmy ze sobą lat 10 nie lubię tego. Je wiem co on w tym widzi nie wiem jak na to reagować denerwuje się gdy się gapi na facetów którzy się leją lub leją kobiety czy to jest normalne ??

Zainteresowania są różne, warto zwrócić uwagę jedynie na to, czy nie są przesadne, nie utrudniają życia czy nie powodują cierpienia. Jeśli trudno Pani w relacji z mężem- warto rozmawiać, mówić o swoich uczuciach i emocjach z tym związanych, ale także być wrażliwym na uczucia i pasje męża. Wspólne wypracowanie kompromisu może pomóc w odbudowaniu bliskości i dobrej relacji.