Zanik zainteresowania seksem u partnera

Jak to jest ze mężczyzna przed "poważniejszym związaniem" z kobietą potrafi z nią wspólżyć niemalże kilka razy dziennie, a po np wspólnym zamieszkaniu odpuszcza całkowicie? Tak mam problem z partnerem. Ma on 30 lat i nie jest już tak jak było wcześniej zanim zamieszkalismy razem. Wcześniej potrafił podejść i pokazać mi ze ma na mnie ochote że chciał współżyć a teraz ciągle albo to jest zmęczony albo w ogóle mnie nie dotyka mimo moich małych zalotow. Może on czeka na jakąś inicjatywe z mojej str?

Warto o tym porozmawiać z parterem. Dopytać o to, co się zmieniło, powiedzieć o swoich uczuciach i obawach z tym związanych. Poznanie przyczyny dystansu w relacji pozwoli skupić się na obszarach wymagających zmiany i wspólnej pracy, a tym samym doi odbudowania bliskości w relacji.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza