Czy zgodnie z tymi objawami to może być jakiś nowotwór?

Witam. Od ponad 3 tygodni boli mnie glowa-raz z tylu,raz w skroni do tego również występuje mrowienie kończyn i nudności. Morfologia OB crp są w normie. Badanie neurologiczne i tomograf głowy również. Jeden z neurologów rzucił hipotezę że może być to neuralgia nerwu trójdzielnego,udałam się z tym do fizjoterapeuty który podejrzewa ale neuralgię nerwu potylicznego. Jestem po jednym masażu ból niestety nie ustąpił. Ból jest umiarkowany,tępy, nawet nie na tabletkę przeciwbólowa ale bardzo przeszkadza. Bardzo boje się że to nowotwór więc stres też nie pomaga. Czy ktoś może mi napisać co to moze być? Może ktoś miał podobnie?

Warto udać się do onkologa, by zyskać pewność, co się dzieje. Rak wcześnie wykryty jest wyleczalny prawie w 100 %. A może to nie jest rak, i niepotrzebnie przechodzi Pani traumę.