Czy zupy-krem są zdrowe?

Dzień dobry!Zrobiłam dziś na obiad zupę-krem.Proszę mi napisać, czy był to zdrowy posiłek,ile mógł mieć mniej więcej kcal i co mogłabym dodać,by poprawić jego smak,bo danie nie wyszło takie, jakiego oczekiwałam.Do garnka z wodą dodałam 4 marchwie,1 korzeń pietruszki,1/2 selera.Kiedy warzywa się ugotowały, dodałam puszkę groszku, który odsączyłam,tj. 240g,178kcal(skł.:groszek ziel., woda, cukier,sól),jogurt Tola naturalny 3% tł. 190g(133kcal),pieprz czarny, ziołowy, oregano do smaku i zmiksowałam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W celu obliczenia wartości kalorycznej posiłku sugeruję skorzystać z kalkulatorów, które można znaleźć w internecie. W celu poprawy smaku warto dodać ulubione zioła.