Czym może być spowodowana obniżona jakość mojego snu?

Dzień dobry. Jestem uczennicą liceum i od pewnego czasu mam problem z wysypianiem się. Śpię średnio 6-8 godzin dziennie i po wstaniu czuję zmęczenie, które utrzymuje się cały dzień. Przeważnie nie mam siły i czuję ciągłe wyczerpanie. Obecnie kiedy mam możliwość dłuższego snu i dosięga on 9-10 godzin i tak sytuacja się nie poprawia. Napomnę, że jeszcze kilka miesięcy temu wczesne wstawanie nie stanowiło dla mnie żadnego problemu. Czym może być spowodowana obniżona jakość mojego snu?

Witaj,
to może być spowodowane niedoborem witamin czy różnych minerałów jak i
aktualną systuacją biometeorologiczną.
Możliwe jednak, że problem jest spowodowany kumulacją stresu więc jeżeli miałaś w ostatnim okresie silny stres to koniecznie skontaktuj się z psychoterapeutę, zanim będzie za późno.
Pozdrawiam i zapraszam