Ranne wybudzenia ze snu i zmęczenie podczas dnia

Witam. Mój problem polega na tym że śpię dobrze, nie mam przerwanego snu tylko budzę się zbyt wcześnie, ok godziny 6:00 rano i nie mogę już zasnąć. W dzień jestem zmęczony. nic mi się nie chce, nie mam na nic ochoty, ciało mi jakby lekko drży. Czy jest to spowodowane brakiem jakichś witamin, na jakie badania się udać :) Z góry dziękuję za pomoc :)

Witam. Dokładne badania na pewno nie zaszkodzą, a wyjaśnić mogą wiele. Proszę zacząć od lekarza rodzinnego, który je zleci. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka. Z psychologicznego punktu widzenia przyczyną może być np. stres, jakieś szczególne przeżycia, niejasna sytuacja, nie zawadzi więc wizyta u psychologa. Pozdrawiam

Przyczyną może być stres. Warto też wykonać podstawowe badania zlecone przez lekarza rodzinnego. Tak na marginesie 6 rano to nie środek nocy....