Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia snu i ciągłe zmęczenie

Witam mam problemy z zasypianiem. Nie mogę zasnąć a jeśli mi się uda to co chwile budze się w nocy. Jestem ciągle zmęczona. Jakie SA naprawdę mocne tabletki które mi pomoga?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

W opisywanej sytuacji konieczne jest w pierwszej kolejności zdefiniowanie przyczyn problemów ze snem, gdyż leczenie zależy od właściwego rozpoznania. Inne leki stosuje się w przypadku bezsenności w przebiegu depresji lub zaburzeń lekowych, a inne w bezsenności związanej ze stresem i niekorzystnymi nawykami w zakresie higieny snu. Poza tym w przypadku bezsenności, oprócz ewentualnej farmakoterapii, istotną rolę odgrywają indywidualnie dobrane interwencje behawioralne. Proponuje skorzystać z konsultacji lekarze specjalizującego się w medycynie snu, w celu całościowego badania i ustalenia rozpoznania, a następnie - zaplanowania leczenia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy