Dekoncentracja u 8-letniego syna

WITAM moj syn 8 lat jest kompletnie zdekoncentrowany.Jest z charakteru spokojny,nie potrafi skupic sie na prostych obowiazkach jak ;czytanie,przepisywanie tekstu,pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Proszę wprowadzić Synowi aktywność fizyczną na powietrzu, która z pewnością byłaby pomocna w koncentracji Syna.

Każdy ruch zastąpi lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu...

Dodatkowo, proszę skorzystać z konsultacji psychologa dziecięcego.

Życzę Synowi poprawy w koncentracji,
Irena Mielnik-Madej