Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Depakine a rozwój genitaliów .

Mój ośmioletni syn ma bardzo słabo rozwinięte genitalia.Właściwie wygląda to tak jakby ich rozwój zatrzymał się na poziomie niemowlaka.Syn choruje na epilepsję i od 7 miesiąca życia bierze leki DEPAKINA. Ostatni atak miał w wieku 2 lat. Pomimo, że ataki ustąpiły syn nadal bierze leki. Gdzie powinnam się zwrócić? Co może być przyczyną takiego stanu?
ponad rok temu

Masturbacja a impotencja

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Opóźniony rozwój genitaliów Pani synka może wynikać ze stosowanego leczenia, ale może się także wiązać z zaburzeniami hormonalnymi. Należy udać się do endokrynologa dziecięcego, który zleci badania hormonalne i prawidłowo oceni rozwój narządów płciowych dziecka.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy