Depresja i problemy z komunikacją z innymi

Dzień dobry. Czytając literaturę wynika że mam depresje (nic już mnie nie cieszy). Mam także problemy z komunikajcj z ludzmi, mam wrażenie że to wszystko są głupie niepotrzebne rozmowy, lub że ktoś mnie spostrzega jako dzikusa. Jestem pracująca, atrakcyjna jednym słowem normalna dziewczyna i chcę się pozbyć tego co mam i wrócić do byłego radosnego stanu. Moze jednak sprobowac na siłe znów żyć normalnie radośnie, a nie jak każdego wieczoru naprawdę cieszyć się samotnością! Dziekuję za odpowidz.

Witam, w związku z tym co Pani pisze warto zgłosić się do lekarza psychiatry celem diagnozy oraz podjąć się spotkania z psychologiem i porozmawiać o tym co się z Panią dzieje . Zawsze leczenie które przebiega w ten sposób daje lepsze efekty i nie będzie Pani sama z tym stanem. Życzę powodzenia w terapii.