Depresja nawracająca z podejrzeniem CHAD i stosowanie leków

Witam.Od dwóch tygodni zdiagnozowano u mnie depresję nawracającą z podejrzeniemCHAD.Przyjmuję leki,średnio co2dzień czuję się strasznie-dół totalny, wyobcowanie,mały kontakt-martwię się słabym snem,mimo zażywania 2x25mg perazyny,budzę się w środku nocyWylękniony i z koszmarnymi myślami.Czy pojawiająceSię dziwne myśli-typu skojarzenia, że Morduję mamę, chrześniaka to minie po lekach? średnio co2dzień wpadam w euforię, a po tym w marazm totalny. Czy w tej Chorobie Można Starać Się O stopień Niepełnosprawności?

Witaj,
nie ma podstaw,by w tak młodym wieku otrzymać rentę z powodu w/w schorzeń,gdyz państwa na to nie stać.Są natomiast liczne placówki zdrowia psychicznego,gdzie powinieneś się zgłosić i korzystać z leczenia na miare dzisiejszych czasów/tez psychoterapii-o ile chcesz wyzdrowieć/.

Dzień Dobry Panu,

Proszę niezwłocznie zwrócić się z pytaniami do lekarza prowadzącego Pana, tym bardziej że jest Pan w fazie początkowej leczenia.

Życzę Panu tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej