Depresja u osoby niedosłyszącej

Jak bardzo niebezpieczna może być depresja? Co ona może spowodować np. u osoby niesłyszącej od urodzenia?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Depresja jest chorobą, która może nieść za sobą poważne konsekwencje. W przypadku podejrzenia depresji konieczne jest przeprowadzenie diagnostyki psychiatrycznej oraz wdrożenie odpowiednio dopasowanego leczenia. Do poradni leczenia zdrowia psychicznego nie jest wymagane skierowanie.