Dieta na podwyższenie poziomu białych krwinek

Witam!Jakie suplementy diety powinnam zażywać aby podwyższyć poziom neutrofili?W badaniach kwi wyszło mi za mało białych krwinek.

Witam, obniżony poziom neutrofilii nie ma nic wspólnego z dietą, chyba ze pańska dieta odbiega mocno od zasad prawiłowego żywienia przyczyniając się do obniżenia odporności. Wynik badania krwi powinien zinterpretować lekarz i wprowadzić odpowiednie zalecenia. Aby przybliżyć temat neutrofilii, odsyłam na stronę http://portal.abczdrowie.pl/neutrofile-normy