Dieta odpowiednia dla osoby otyłej o niskim wzroście

jak zaczac odnowa sie leczyc z otylosci ,dieta bialkowa wykluczona ,waze 140 kilo wzrost 164

Witam, potrzebuje Pani fachowej pomocy. Przy tak dużej otyłości dieta powinna być prawdopodobnie pozwiązana z leczeniem farmakologicznym. W pierwszej kolejności należy wykonać kompleksowe badania wg zaleceń lekarza, aby podjąć właściwe kroki. Dieta powinna być urozmaicona, ale jednocześnie niskokaloryczna właściwie skomponowana pod wzgledem zawartości białka, tłuszczu, weglowodanów i błonnika. Poziom kaloryczności ustala się na podstawie wywiadu zdrowotno-żywieniowego. W ostatnim czasie wykorzystuje się do tego również analizę składu ciała. Dieta właściwie skomponowana przyczynia sie do stopniowego odchudzania bez gwałtownych spadków masy ciała. Zachęcam do odwiedzenia mojej strony, gdzie dowie się Pani więcej na ten temat. https://zdrowadieta.szczecin.pl/promocje/

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska